Kontaktujte nás


Axalta Powder Coating Systems Central Europe GmbH
Holušická 2221/3
140 00 Praha 4
Czech Republic

Novinky a tiskové zprávy

Klikněte na položky novinek pro stahování tiskových zpráv


27 Jun , 2018

Axalta Coating Systems rolls out simplified ordering system

Axalta Coating Systems is rolling out a new efficient order management system the second half of 2018 that is designed to give its refinish and powder coatings customers a wider choice of ordering options and greater overview of real-time price and product availability.

Přehled novinek a událostí

Veletrhy a akce


Batimat – Francie
Vision v Londýně
Maison Objet 2017 – Paříž
Paint Expo – Německo

Axalta na veletrhu Batimat v Paříži

Batimat je přední mezinárodní obchodní výstava stavebního průmyslu, kde se spolu setkávají vedoucí pracovníci odvětví a projektoví manažeři, aby si vybrali partnery a hledali řešení výrobků a služeb pro současné i budoucí stavby. Navštivte nás: 06.-10. listopadu 2017 v hale 5A – stánek F66

Vision Londýn 2017

Na veletrhu Vision 2017 v Olympii, Londýn, 6. a 7. června 2017 jsme představili naši nedávno zavedenou kolekci ICONICA architektonických práškových barev Alesta® Super Durable na kovové základní materiály. Akce umožnila návštěvníkům prohlédnout si stánek Axalta, který nabízel mimo jiné speciálně zřízenou architektonickou instalaci předvádějící nové barvy. Ruční otáčení odhaluje nuance barevné palety ICONICA.

Maison Objet Paříž 2017

Firma Axalta Coating Systems prezentovala svou čerstvě zavedenou kolekci ICONICA architektonických práškových barev Alesta® SuperDurable na veletrhu Maison & Objet 2017 v Paříži Nord Villepinte, 8.-12. září 2017.

Paint Expo v Německu

„S barvou v duši! Inovativní řešení ochrany proti korozi.“ To bylo motto, pod kterým jsme vystavovali na veletrhu PaintExpo v Karlsruhe, Německo. Na stánku jsme předváděli své dynamické nové výrobky a své inovativní služby. Zaměřili jsme se na ochranu a odolnost proti korozi, ale také na svou klíčovou odbornost – barvu. Je nám ctí, že se budeme moci znovu zúčastnit veletrhu PaintExpo v roce 2018.