Praktické informace


Naše obchodní kancelář a sklad budou od 21.12.2020 do 6.1.2021 uzavřeny.

    

Novinka! Přehled trendů ve vibes 2.2020

Pro druhé vydání roku 2020 jsme připravili další úžasný výběr barev. Čtyři nové trendy, 24 nových barev, kde každá odráží atmosféru svého motivu. Vydejte se s námi na další cestu plnou inspirace. Puristické, eklektické, míchané i tlumené motivy přináší explozi elegantních, extravagantních a čistých odstínů, díky kterým váš příští projekt skutečně vynikne!

Kolekce Timeless

Šedá je nadčasová, elegantní a vždy moderní. Použití odstínů šedé v architektuře je nezávislé na čase a trendech. TIMELESS Collection je výběrem nejpopulárnějších odstínů šedé barvy s metalickým efektem, vše ve vysoce odolné kvalitě Alesta® SuperDurable SD. Všechny výrobky TIMELESS jsou vyvinuty podle nejvyšších standardů Axalta a vyrobeny nejmodernějším způsobem bondování.

COLOUR it. Bezplatný servis vzorkových panelů
Naše položky ke stažení
Trend report vibes 2.2020
Snadné online objednávání

Prohlédněte si naše položky ke stažení

Úplný přehled našich položek ke stažení – kolekce, datové listy, brožury, soubory BIM a další...

Novinka! Přehled trendů ve vibes 2.2020

Ve společnosti Axalta Coating Systems naši odborníci zabývající se barvami touží vždy a všemi možnými prostředky inspirovat architekty a designéry. Uvědomujeme si, že design je výrazně ovlivněn převažujícími trendy, a proto jsme pro tvůrce moderního designu připravili průvodce trendy, tzv. „Vibrace“. Vibrace pravidelně přinášejí kreativcům specifické trendy spojující v sobě barvu a texturu, díky kterým design vyvolává dobrý pocit.

Snadné online objednávání

Objednávání online, když to vyhovuje našemu pracovnímu programu?