Novinka! The SuprAnodic Collection

SuprAnodic je kolekce práškových barev s trendy anodickým vzhledem, která byla vyvinuta v kvalitě Alesta® SD SuperDurable.

Vybrané barvy představují dokonalý mix mezi budoucími barevnými trendy a současnou poptávkou v segmentu architektury a designu. Složení produktů odpovídá těm nejvyšším standardům bonderizace Axalta.

Přehled trendů ve vibes 2.2020

Pro druhé vydání roku 2020 jsme připravili další úžasný výběr barev. Čtyři nové trendy, 24 nových barev, kde každá odráží atmosféru svého motivu. Vydejte se s námi na další cestu plnou inspirace. Puristické, eklektické, míchané i tlumené motivy přináší explozi elegantních, extravagantních a čistých odstínů, díky kterým váš příští projekt skutečně vynikne!

COLOUR it. Bezplatný servis vzorkových panelů
Technické listy
Trend report vibes 2.2020
Snadné online objednávání

Novinka! Přehled trendů ve vibes 2.2020

Ve společnosti Axalta Coating Systems naši odborníci zabývající se barvami touží vždy a všemi možnými prostředky inspirovat architekty a designéry. Uvědomujeme si, že design je výrazně ovlivněn převažujícími trendy, a proto jsme pro tvůrce moderního designu připravili průvodce trendy, tzv. „Vibrace“. Vibrace pravidelně přinášejí kreativcům specifické trendy spojující v sobě barvu a texturu, díky kterým design vyvolává dobrý pocit.

Snadné online objednávání

Objednávání online, když to vyhovuje našemu pracovnímu programu?