Novinka! Brožura městského nábytku

Městský mobiliář je součástí našeho každodenního života, a proto by měl vyhovovat našim potřebám, které se průběžně mění. Musí být trvanlivý, odolný vůči působení okolního prostředí a vnějšímu poškození a zároveň musí po celou dobu své životnosti zůstat estetický.

Axalta Powder nabízí celou řadu práškových barev vytvořených standartní termosetovou a termoplastickou technologií tak, aby vám zajistila to nejlepší řešení z hlediska trvanlivosti, estetiky a použitelnosti bez ohledu na vaše potřeby.

  

Novinka! Časopis o trendech vibes 2021

Nechte se inspirovat nejnovějšími barevnými trendy v architektuře a designu. Dozvíte se zajímavosti o udržitelnosti, vzpomínkách na barvy a městské čitelnosti. Objevte projekty z celého světa a různé pohledy na barvy a práškové lakování. Součástí každého vydání je praktický vějířový vzorník.

  

Novinky a exkluzivity! ColourSelector

Máte projekt s kovovým podkladem, na který byste rádi použili práškový nátěr? V tom případě je návštěva jedné z instalací ColourSelector u našich partnerů po celé Evropě ideálním řešením, kde si můžete barvu pohodlně vybrat. Nechte se provést kvalitou i barvami!

  

E-shop s práškovými barvami

V e-shopu můžete objednávat kdykoli a odkudkoli.  Veškeré údaje o produktech, ale i technické a bezpečnostní listy tu máte hezky na jednom místě.

Vyžádejte si přihlašovací údaje od svého místního zástupce Axalta ještě dnes!

  

Bezpečnostní a technické listy

Potřebujete znát podrobné technické údaje k práškové barvě? Vyhledejte si příslušný list a stáhněte si ho z našich databází během několika kliknutí, ať máte ve svém projektu vše správně!