Objevte novou kolekci ICONICA

Kolekce ICONICA je výsledkem vlastního výzkumu barev společnosti Axalta ve spolupráci s profesionálními designéry a odborníky v oblasti předpovídání trendů barev. Kolekce je šetrná k životnímu prostředí a je udržitelnou volbou pro kovové podklady, které jsou vytvořeny s ohledem na odolnost, kvalitu a výkon v čase.

vibes časopis s barvami 2023–2024

Představujeme nejnovější vydání časopisu s barvami vibes, který je skutečnou cestou za materiálem, texturou a barvami, díky nimž vynikne každý design. Vibes 2023–2024 přináší spoustu inspirace, sociologie, architektonických projektů, článků od designérů a pro designéry a dva inspirativní moodboardy. Jeden pro architekturu a druhý pro průmyslový design.

Novinka! Primer Alesta® ZeroZinc Uniprime

Alesta® ZeroZinc Uniprime je multifunkční základní nátěr. Splňuje nejpřísnější antikorozní požadavky bez ohledu na tvar a typ součásti: pokrývá i ta nejhůře přístupná místa.

S Alesta® ZeroZinc Uniprime zmizelo množství různých procesů v závislosti na podkladu: jediný produkt splňuje všechny požadavky.

  

Řešení pro antikorozní ochranu každého projektu

K ochraně kovových podkladů před korozí je třeba vybrat a účinně aplikovat vhodný systém s ohledem na prostředí, kterému bude systém během své životnosti čelit.

Díky své odbornosti a kompletnímu práškovému portfoliu termoplastových a termosetových technologií je společnost Axalta Coating Systems schopna překonat většinu problémů s korozí a to ve všech klimatických podmínkách.

Technologie, produkty a trhy se vyvíjejí závratnou rychlostí – o tom není pochyb. S ohledem na to jsme přišli s řadou digitálních nástrojů a zdrojů, abychom vás informovali o nejnovějším vývoji v technologiích a produktech povrchových úprav. Tímto způsobem máte rychlý přístup k informacím souvisejícím s antikorozí, které jsou vždy přesné a aktuální.

  

Novinky a exkluzivity! ColourSelector

Máte projekt s kovovým podkladem, na který byste rádi použili práškový nátěr? V tom případě je návštěva jedné z instalací ColourSelector u našich partnerů po celé Evropě ideálním řešením, kde si můžete barvu pohodlně vybrat. Nechte se provést kvalitou i barvami!

  

E-shop s práškovými barvami

V e-shopu můžete objednávat kdykoli a odkudkoli.  Veškeré údaje o produktech, ale i technické a bezpečnostní listy tu máte hezky na jednom místě.

Vyžádejte si přihlašovací údaje od svého místního zástupce Axalta ještě dnes!

  

Bezpečnostní a technické listy

Potřebujete znát podrobné technické údaje k práškové barvě? Vyhledejte si příslušný list a stáhněte si ho z našich databází během několika kliknutí, ať máte ve svém projektu vše správně!