Yeni! Alesta® AP Qualisteel

Alesta® AP QualiSteel ile Axalta, gözenekli çelik yüzeyler için mükemmel gaz giderme özelliklerine sahip bir dizi yüksek verimli toz boya sunmaktadır. Ürünün kendine has özellikleri, çelik yapının gazdan arındırılırken kaplanmasına izin verir.

Alesta® AP QualiSteel kullanarak, çoğu çelik yapının yalnızca dayanıklılığını ve korumasını artırmakla kalmaz, aynı zamanda onu geniş bir renk yelpazesinde boyayabilirsiniz.

Timeless Koleksiyonu

Gri zarif, zamansız ve her zaman popüler... Mimarlıkta gri tonlarını zamana ve trendlere karşı hayatta kalan renkler olarak tanımlayabiliriz. TIMELESS Koleksiyonu, popüler metalik griler arasından yapılan mükemmel bir seçkidir ve SuperDurable kalitesinde geliştirilmiştir. Koleksiyondaki ürünlerin hepsi en yüksek Axalta bonding standartlarına göre formüle edilmiştir.

Metallics are us
COLOUR it. Ücretsiz numune panel hizmeti
Haberler & Etkinlikler
Vibes Trend raporu 1.2020
Kolay online sipariş

Haberler & Etkinlikler

En yeni basın duyuruları, haberler, fuar aktiviteleri ve daha fazlası için haberler ve etkinlikler bölümümüzü ziyaret edin!

Vibes Trend raporu

Axalta Boya Sistemlerinde, renk uzmanlarımız , mevcut olan tüm yöntemleri kullanmak suretiyle, mimarlar ve tasarımcılara devamlı olarak ilham sunmaktır.  Tasarımın yaygın trendlerden fazlasıyla etkilendiğini biliyoruz. Yaratıcılar ve modern tasarım için bir trend kılavuzu görevi görmesi için “Vibes”ı hayata geçirdik.  Vibes, her türlü tasarıma doğru “tanımın” verilmesi için renk ve dokuyu bir araya getiren trendleri yaratıcı kimselere düzenli olarak sunmaktadır.