Yeni! Primer Alesta® ZeroZinc Uniprime

Alesta® ZeroZinc Uniprime, çok işlevli astardır. En zorlu korozyon önleme gereksinimlerini karşılar.

Alesta® ZeroZinc Uniprime ile çeşitli malzeme tiplerine göre çok sayıda süreç ortadan kalkar: tek bir ürün, tüm gereksinimler karşılanır.

   

Yeni! vibes 2021 trend dergisi

Mimari ve tasarım alanlarındaki en yeni renk trendlerini öğrenin. Sürdürülebilirlik, renk bellekleri ve kentsel okunabilirlik ile ilgili yazılar okuyun. Dünyanın her yerindeki projeleri ve renkler ile toz boyalara yönelik görüşlerini keşfedin. Her sayı, paneller içeren kullanışlı bir okuyucu destesiyle birlikte geliyor.

   

Özel! ColourSelector

Toz kaplamayla kaplanacak bir metal yüzey projeniz mi var? O hâlde Avrupa'daki ortaklarımızda kurulu olan Axalta ColourSelector'lardan birini ziyaret etmek, renk seçiminizi yapmanın en kolay çözümüdür. Hem kalite hem renk açısından size yol göstermesine izin verin!

   

Toz boyalar web mağazası

Web mağazası ile takviminize uyan herhangi bir saatte çevrimiçi sipariş berebilirsiniz.  Hem tüm ürün bilgilerini hem de teknik ve güvenlik veri sayfalarını kolayca bulabilirsiniz.

Yerel Axalta iletişim noktasından giriş bilgilerinizi bugün isteyin!

   

Güvenlik ve Teknik Veri Sayfaları

Bir toz boya ürünü hakkında daha fazla teknik bilgiye mi ihtiyacınız var? Veri tabanlarımızda birkaç tıklamayla veri sayfalarınızı bulup indirin ve projeniz için tüm doğru bilgilere sahip olduğunuzdan emin olun!