Yeni! Kent Mobilyaları broşürü

Günlük hayatımızın parçası olan kent mobilyaları, değişen ihtiyaçlarımızı karşılamalıdır. Kent mobilyaları dayanıklı, çevresel etkilere ve dış hasara karşı dirençli olmasının yanı sıra kullanım ömürleri boyunca estetik açıdan hoş kalmalıdır.

Axalta Toz Boya; dayanıklılık, estetik ve uygulanabilirlik yönünden ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü elde etmenizi sağlamak adına Termoset ve Termoplastik teknolojisi ile oluşturulmuş geniş kapsamlı toz ürünler sunar.

   

Yeni! vibes 2021 trend dergisi

Mimari ve tasarım alanlarındaki en yeni renk trendlerini öğrenin. Sürdürülebilirlik, renk bellekleri ve kentsel okunabilirlik ile ilgili yazılar okuyun. Dünyanın her yerindeki projeleri ve renkler ile toz boyalara yönelik görüşlerini keşfedin. Her sayı, paneller içeren kullanışlı bir okuyucu destesiyle birlikte geliyor.

   

Özel! ColourSelector

Toz kaplamayla kaplanacak bir metal yüzey projeniz mi var? O hâlde Avrupa'daki ortaklarımızda kurulu olan Axalta ColourSelector'lardan birini ziyaret etmek, renk seçiminizi yapmanın en kolay çözümüdür. Hem kalite hem renk açısından size yol göstermesine izin verin!

   

Toz boyalar web mağazası

Web mağazası ile takviminize uyan herhangi bir saatte çevrimiçi sipariş berebilirsiniz.  Hem tüm ürün bilgilerini hem de teknik ve güvenlik veri sayfalarını kolayca bulabilirsiniz.

Yerel Axalta iletişim noktasından giriş bilgilerinizi bugün isteyin!

   

Güvenlik ve Teknik Veri Sayfaları

Bir toz boya ürünü hakkında daha fazla teknik bilgiye mi ihtiyacınız var? Veri tabanlarımızda birkaç tıklamayla veri sayfalarınızı bulup indirin ve projeniz için tüm doğru bilgilere sahip olduğunuzdan emin olun!