Yeni ICONICA’yı keşfedin

ICONICA, Axaltra'nın tasarım uzmanları ve renk öngörü uzmanları ile iş birliği içinde gerçekleştirdiği kendi renk araştırmasının bir sonucudur. Bu koleksiyon, zaman içinde dayanıklılık, kalite ve performans için tasarlanmış metal altlıklar için çevresel olarak sorumlu ve sürdürülebilir bir seçenektir.

Yeni! vibes 2023-2024 renk günlüğü

Tasarımların öne çıkmasını sağlayan gerçek bir malzeme, doku ve renk yolculuğu ile vibes renk günlüğünün en basımı. 2023-2024 bir sürü ilham kaynağı, sosyoloji, mimari projeleri, tasarımcılar için ve tasarımcılar tarafından yazılan makaleler, mimari ve endüstriyel tasarım için ilham verici fikir panolarıyla dolu.

   

Projelerinizde korozyonları önlemek için bir çözümümüz var

Metal substratları korozyona karşı korumak için sistemin kullanım ömrü boyunca karşılaşacağı ortamlar göz önünde bulundurularak yeterli bir sistem seçilmeli ve etkin bir şekilde uygulanmalıdır.

Uzmanlığı ve termoplastik ve termoset teknolojilerinden oluşan eksiksiz toz boya portföyü sayesinde Axalta Coating Systems, tüm iklimlerde korozyon sorunlarının çoğunu çözebilir.

   

Özel! ColourSelector

Toz kaplamayla kaplanacak bir metal yüzey projeniz mi var? O hâlde Avrupa'daki ortaklarımızda kurulu olan Axalta ColourSelector'lardan birini ziyaret etmek, renk seçiminizi yapmanın en kolay çözümüdür. Hem kalite hem renk açısından size yol göstermesine izin verin!

   

Toz boyalar web mağazası

Web mağazası ile takviminize uyan herhangi bir saatte çevrimiçi sipariş berebilirsiniz.  Hem tüm ürün bilgilerini hem de teknik ve güvenlik veri sayfalarını kolayca bulabilirsiniz.

Yerel Axalta iletişim noktasından giriş bilgilerinizi bugün isteyin!

   

Güvenlik ve Teknik Veri Sayfaları

Bir toz boya ürünü hakkında daha fazla teknik bilgiye mi ihtiyacınız var? Veri tabanlarımızda birkaç tıklamayla veri sayfalarınızı bulup indirin ve projeniz için tüm doğru bilgilere sahip olduğunuzdan emin olun!