Yeni! The SuprAnodic Collection

Supranodic, Alesta® SD SuperDurable kalitesinde geliştirilmiş eloksal görünüme sahip en modern koleksiyondur. Seçilmiş olan renkler, geleceğin boya trendleri ile mimari ve tasarım sektöründe bugünkü talebin mükemmel bir birleşimidir. Bu ürünlerin hepsi en yüksek Axalta  bonding standartlarına göre formüle edilmiştir.

vibes 2.2020 trend raporu

Tasarımı öne çıkaran malzeme, renkler ve dokular arasında bir yolculuk. Dünyanın her köşesinden ilham alan dört trend teması. Geleceğin ruh hallerine ve trendlere bir bakış. Bu sayıda dört yeni trendi ele alıyoruz: intuition, refuge, core ve cavernous. Mimari ve tasarımda metal yüzeylerin renk ve doku seçimleri için kılavuzunuz olacaklar.

Metallics are us
COLOUR it. Ücretsiz numune panel hizmeti
Haberler & Etkinlikler
Vibes Trend raporu 2.2020

Haberler & Etkinlikler

En yeni basın duyuruları, haberler, fuar aktiviteleri ve daha fazlası için haberler ve etkinlikler bölümümüzü ziyaret edin!

Yeni! vibes 2.2020 trend raporu

Axalta Boya Sistemlerinde, renk uzmanlarımız , mevcut olan tüm yöntemleri kullanmak suretiyle, mimarlar ve tasarımcılara devamlı olarak ilham sunmaktır.  Tasarımın yaygın trendlerden fazlasıyla etkilendiğini biliyoruz. Yaratıcılar ve modern tasarım için bir trend kılavuzu görevi görmesi için “Vibes”ı hayata geçirdik.  Vibes, her türlü tasarıma doğru “tanımın” verilmesi için renk ve dokuyu bir araya getiren trendleri yaratıcı kimselere düzenli olarak sunmaktadır.