Nowa kolekcja: POLAR

POLAR jest częścią asortymentu powłok proszkowych Alesta® SuperDurable do podłoży metalowych, jest wzbogacony właściwościami Cool™, które odbijają promieniowanie podczerwone. Każdy kolor inaczej absorbuje ciepło. Produkty POLAR z właściwościami Alesta Cool™ lepiej odbijają promienie podczerwone i redukują nagrzewanie pomalowanej proszkowo powierzchni.

POLAR to kolekcja składająca się z 6 ekskluzywnych, ciemnych odcieni, o drobnostrukturalnym wykończeniu, które odpowiadają aktualnym trendom w architekturze.

Nasze usługi
COLOUR IT. Bezpłatny serwis panelowy
Informacje i wydarzenia
vibes 1.2020 Trend Report
Proste zamawianie online

Nasze usługi

Dowiedz się jak nasze usługi mogą wspierać Twój biznes 

Informacje i wydarzenia

Odwiedź naszą zakładkę Informacje i wydarzenia, aby uzyskać najnowsze informacje prasowe, poznać nowości i wiele więcej! 

vibes 1.2020 | Nowa edycja!

Największym pragnieniem naszych ekspertów kolorystycznych pracujących w Axalta Coating Systems jest nieustanne inspirowanie architektów i projektantów – przy użyciu wszelkich możliwych do zastosowania aktualnie środków. Nasze pojmowanie designu jest silnie uwarunkowane wpływem panujących trendów. Właśnie dlatego powołaliśmy do życia „Vibes”, swoistą instrukcję dla twórców nowoczesnego designu, by regularnie pobudzać ich wyobraźnię, podpowiadając odpowiedni „klimat” (ang. „Vibe”) do każdego rodzącego się projektu, dzięki kolorom i teksturom.