Nowość! Kompleksowa ochrona elementów małej architektury miejskiej

Elementy małej architektury miejskiej takie jak jak meble uliczne są częścią naszego codziennego życia, dlatego też muszą spełniać nasze, zmieniające się potrzeby. Muszą być trwałe, odporne na działanie środowiska i uszkodzenia zewnętrzne, a także zachowywać walory estetyczne przez cały okres użytkowania.

Axalta Powder oferuje pełną gamę farb proszkowych opracowanych w technologii termoutwardzalnej i termoplastycznej, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie pod względem trwałości, estetyki i możliwości zastosowania, w zależności do potrzeb.

  

Magazyn trendów vibes 2021

Poznaj najnowsze trendy kolorystyczne w architekturze i wzornictwie. Przeczytaj wszystko o zrównoważonym rozwoju, wspomnieniach związanych z kolorami i czytelności w przestrzeni miejskiej. Odkryj projekty z całego świata i ich spojrzenie na kolory i malowanie proszkowe. Do każdego wydania dołączony jest poręczny wzornik z płytkami.

  

Exclusive! ColourSelector

Jeśli Twój projekt wymaga pokrycia metalowej powierzchni farbą proszkową, najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u jednego z europejskich partnerów Axalta dysponującego ekspozytorem ColourSelector. Zdaj się na ich pomoc zarówno w zakresie jakości jak i koloru!

  

Sklep internetowy z farbami proszkowymi

Dzięki sklepowi internetowemu można składać zamówienia online w dowolnym czasie przez całą dobę.  Wszystkie informacje o produktach, jak również karty danych technicznych i charakterystyki są łatwo dostępne.

Poproś swojego lokalnego przedstawiciela Axalty o login już dziś!

  

Karty danych technicznych i charakterystyki

Potrzebujesz więcej informacji technicznych dotyczących produktu do malowania proszkowego?
Za pomocą kilku kliknięć w naszych bazach danych znajdź i pobierz kartę katalogową i zyskaj pewność, że posiadasz wszystkie informacje właściwe dla swojego projektu!