Odkryj nową kolekcję ICONICA

Kolekcja ICONICA powstała w wyniku badań specjalistów Axalta oraz ścisłej współpracy z projektantami i ekspertami zajmującymi się prognozowaniem trendów kolorystycznych. Farby ICONICA to rozwiązanie przyjazne dla środowiska i zrównoważony wybór dla metalowych podłoży. Zostały opracowane w celu zapewnienia wysokiej jakości, wytrzymałości i odporności na warunki zewnętrzne.

vibes 2022-2023 magazyn kolorów Axalta

Przedstawiamy najnowsze wydanie magazynu kolorów vibes, będące realistyczną podróżą przez świat materiałów, faktur i kolorów, które sprawiają, że każdy projekt nabiera wyrazu. Magazyn vibes 2022-2023 jest pełen inspiracji, informacji socjologicznych, projektów architektonicznych, artykułów pisanych przez i dla projektantów oraz zawiera inspirujące tablice nastrojów dotyczące architektury i wzornictwa przemysłowego.

  

Nowość! Primer Alesta® ZeroZinc Uniprime

Alesta® ZeroZinc Uniprime jest podkładem wielofunkcyjnym. Spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania antykorozyjne, niezależnie od kształtu i rodzaju elementu – pokrywa miejsca najtrudniej dostępne.

Alesta® ZeroZinc Uniprime: uniwersalny produkt, spełniający restrykcyjne wymagania.

  

Rozwiązanie dla każdego projektu, wymagającego zabezpieczeń antykorozyjnych

 Aby zabezpieczyć metalowe podłoża przed korozją, należy wybrać odpowiedni system ochrony antykorozyjnej i skutecznie go zastosować, pamiętając o warunkach otoczenia, w których system będzie musiał spełnić swoje zadanie.

Dzięki wiedzy i bogatej ofercie proszków w technologiach termoplastycznych i termoutwardzalnych, Axalta Coating Systems jest w stanie sprostać większości wyzwań związanych z korozją we wszystkich warunkach klimatycznych.

Technologia, produkty i rynki rozwijają się w zawrotnym tempie. Dlatego opracowaliśmy szereg narzędzi i zasobów cyfrowych umożliwiających podążanie za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii i produktów do aplikacji powierzchni. Zapewniają one szybki dostęp do dokładnych i zawsze aktualnych informacji związanych z ochroną antykorozyjną.

  

Exclusive! ColourSelector

Jeśli Twój projekt wymaga pokrycia metalowej powierzchni farbą proszkową, najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u jednego z europejskich partnerów Axalta dysponującego ekspozytorem ColourSelector. Zdaj się na ich pomoc zarówno w zakresie jakości jak i koloru!

  

Sklep internetowy z farbami proszkowymi

Dzięki sklepowi internetowemu można składać zamówienia online w dowolnym czasie przez całą dobę.  Wszystkie informacje o produktach, jak również karty danych technicznych i charakterystyki są łatwo dostępne.

Poproś swojego lokalnego przedstawiciela Axalty o login już dziś!

  

Karty danych technicznych i charakterystyki

Potrzebujesz więcej informacji technicznych dotyczących produktu do malowania proszkowego?
Za pomocą kilku kliknięć w naszych bazach danych znajdź i pobierz kartę katalogową i zyskaj pewność, że posiadasz wszystkie informacje właściwe dla swojego projektu! 

  

Dołącz do nas na Architect@Work w Warszawie, 15-16 listopada, aby odkryć nasze ekologiczne, anodowane podłoża metaliczne ze wszystkimi zaletami malowania proszkowego.

Nasza ekspertka od kolorów architektonicznych, Beata Tylec-Skórka, pomoże Ci wybrać odpowiedni kolor i wykończenie dla Twoich projektów architektonicznych.

Możesz zapisać się na darmową wejściówkę klikając w link wydarzenia i używając kodu 80315