Nowość! Alesta® AP QualiSteel

Seria Alesta® AP QualiSteel firmy Axalta zawiera gamę wysokowydajnych farb proszkowych o doskonałych właściwościach odgazowujących, przeznaczonych do porowatych powierzchni stalowych. Właściwości produktu umożliwiają powlekanie
ocynkowanej konstrukcji bez względu na stopień jej odgazowania.

Farby Alesta® AP QualiSteel zwiększają trwałość i poprawiają ochronę większości konstrukcji stalowych, jak również umożliwiają pomalowanie ich na wiele różnych kolorów.

The Timeless Collection

Szarość - wysublimowana elegancja. Wyjątkowa, nowoczesna, ponadczasowa. W architekturze doceniana za wszechstronne zastosowanie i nieograniczone możliwości. Timeless to ekskluzywna kolekcja wyselekcjonowanych kolorów w szarych odcieniach z metalicznym efektem, opracowana w jakości SuperDurable, z certyfikatem Qualicoat 2 i GSB Florida 3 (Master). Produkty Timeless Alesta®SD są opracowane i produkowane w technologii bondingu z zachowaniem najwyższych standardów Axalta.

Nasze usługi
COLOUR IT. Bezpłatny serwis panelowy
Informacje i wydarzenia
vibes 1.2020 Trend Report
Proste zamawianie online

Nasze usługi

Dowiedz się jak nasze usługi mogą wspierać Twój biznes 

Informacje i wydarzenia

Odwiedź naszą zakładkę Informacje i wydarzenia, aby uzyskać najnowsze informacje prasowe, poznać nowości i wiele więcej! 

vibes 1.2020 | Nowa edycja!

Największym pragnieniem naszych ekspertów kolorystycznych pracujących w Axalta Coating Systems jest nieustanne inspirowanie architektów i projektantów – przy użyciu wszelkich możliwych do zastosowania aktualnie środków. Nasze pojmowanie designu jest silnie uwarunkowane wpływem panujących trendów. Właśnie dlatego powołaliśmy do życia „Vibes”, swoistą instrukcję dla twórców nowoczesnego designu, by regularnie pobudzać ich wyobraźnię, podpowiadając odpowiedni „klimat” (ang. „Vibe”) do każdego rodzącego się projektu, dzięki kolorom i teksturom.