Nowość! The SuprAnodic Collection

SuprAnodic to kolekcja farb proszkowych o modnym wyglądzie anody opracowana w najwyższej jakości Alesta® SD SuperDurable.

Wybrane kolory stanowią idealne połączenie przyszłych trendów kolorystycznych i aktualnych wymagań w branży architektonicznej i projektowej. Wszystkie produkty są opracowywane zgodnie z najwyższymi standardami bondingu Axalta.

vibes Trend Report 2.2020

Zapraszamy w prawdziwą podróż po produktach, kolorach i wykończeniach, która uczyni każdy projekt wyjątkowym. Cztery motywy trendów inspirowane wszystkimi zakątkami świata. Obserwatorzy, twórcy trendów i pierwsi użytkownicy wyznaczają nastroje i duchy przyszłości.

W tym wydaniu omawiamy 4 nowe trendy: intuition, refuge, core y cavernous. To rodzaj przewodnika po kolorach i efektach dla metalowych elementów w architekturze i designie.

Nasze usługi
COLOUR IT. Bezpłatny serwis panelowy
vibes 2.2020 Trend Report
Proste zamawianie online

Nowa edycja! vibes 2.2020

Największym pragnieniem naszych ekspertów kolorystycznych pracujących w Axalta Coating Systems jest nieustanne inspirowanie architektów i projektantów – przy użyciu wszelkich możliwych do zastosowania aktualnie środków. Nasze pojmowanie designu jest silnie uwarunkowane wpływem panujących trendów. Właśnie dlatego powołaliśmy do życia „Vibes”, swoistą instrukcję dla twórców nowoczesnego designu, by regularnie pobudzać ich wyobraźnię, podpowiadając odpowiedni „klimat” (ang. „Vibe”) do każdego rodzącego się projektu, dzięki kolorom i teksturom.