Kontaktujte nás


Axalta Powder Coating Systems Central Europe GmbH
Holušická 2221/3
140 00 Praha 4
Czech Republic

Metallics are us


Při vývoji a výrobě metalických barev, které jsou součástí programu „Metallics Are Us“, jsme uplatnili nejnovější technologii bonderizace, která usnadňuje nanášení. Barvy navíc mají certifikaci Qualicoat Class I či II nebo splňují požadavky normy GSB či Master.

Ve škále barev a efektů najdete klasické, velmi oblíbené odstíny šedé, například RAL 9006 & 9007, pestrou paletu barev DB a patrný průnik s trendy, kde převažuje zlatý, bronzový, měděný, omšelý zoxidovaný nebo retro styl. V nabídce máme i celou řadu povrchových úprav, u kterých se anodického vzhledu dosáhne díky výhodám práškových barev.

Naše technologie bonderizace a výroby nám umožňují zvýšit v barvách obsah kovových částic, které se starají hlubší a blyštivější vzhled. Bonderizované metalické barvy mají oproti prostým směsím vyšší odolnost vůči UV záření.

Jednotlivé šarže našich bonderizovaných metalických barev vykazují špičkovou konzistentnost a prodávající se pod značkami Alesta® AP Architectural Polyester a Alesta® SD SuperDurable.

Ve společnosti Axalta Coating Systems chápeme, že portfolio produktů každého zákazníka je velmi specifické a vychází z individuálních potřeb. Proto mají naši zákazníci možnost vytvořit si vlastní výběr metalických barev!