Metallics are us


“Metallics are us” programının parçası olan metalik boyaların tamamı en yeni yapıştırma teknolojimizle geliştirilmiş ve üretilmiştir ve ürünlerimizin kullanımını ve uygulanmasını kolaylaştırır. Ayrıca, bu ürünlerin hepsi ya Qualicoat Class I veya II ve GSB standard veya Master kriterlerini yerine getirir.

Çeşitli renk ve efektler arasında klasik, çok takdir edilen RAL 9006 ve 9007 gibi gri tonları ile geniş bir DB renk yelpazesi vardır, ayrıca altın, bronz, bakır ve eskimiş paslanmış veya nostaljik görünümler gibi ağır basan trendlerle temas halindedir. Üstelik, bir toz boyanın tüm avantajlarına sahip olan eloksalli görünümü taklit eden geniş bir cila yelpazesi sunuyoruz.

Yapıştırmalı formülasyon ve üretim prosesi sayesinde daha metalik partiküller içeren, daha fazla derinliğe sahip bir ışıltı efekti meydana getiren renkler tasarlayabiliyoruz. Ayrıca yapıştırmalı metalik boyaların kuru karışıma oranla UV haslığı daha yüksektir.

Yapıştırmalı metalik boyalarımızın partiden partiye renk tutarlılığı mükemmeldir ve Alesta® AP Mimari Polyester ve Alesta® SD SuperDurable ürünlerinde mevcuttur.


Sizin Kişisel Metalik Yelpazeniz

Axalta Coating Systems firması olarak her müşterinin ürün portföyünün çok spesifik ve bireysel ihtiyaçlara odaklı olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize kendi kişisel metalik yelpazelerini oluşturma imkanı sunuyoruz!