Renk


Her bir renk, birden çok tonun hassas birleşiminin bir sonucudur. Mevcut bir katı doğru şekilde yeniden üretmek için gerekli formülü bulurken uygun araçları kullanmanız gerekmektedir.

Axalta Boya Sistemleri bünyesinde, size profesyonel ve uygun fiyatlı renk araçları sağlıyoruz. Duxone renk araçları ile birlikte, hem binek hem de ticari araçlar için 71,000 kadar baz kat formülü ve 34,000 2K formülü temin edebilirsiniz.

Duxone renk araçları ile doğru formülü elde ederek hem zamandan hem de boyadan tasarruf edin.

Renk Avcısı

En Doğru Renk Bulma

Başarılı olmak isteyen müşterilerin, bazkat ve 2K sonkat oto boya rengini doğru bulan güvenilir bir cihaza ihtiyacı var. Duxone Renk Avcısı ile bu mümkün.

Taşınabilir ve kullanımı kolay dijital fotospektrometre Duxone Renk Avcısı, kullanım kılavuzu, kalibrasyon seti ve Duxone Renk Arama programı ile iletişimi sağlayan kabloyu içeren kutusunda gelir. Geleneksel Duxone renk araçları ile birlikte, Renk Avcısı oto boya tamirinde en güvenilir ve başarılı sonuca ulaşmanıza yardım eder.

  • Araç rengini bire bir ölçer
  • Mevcut, en güvenilir renk aracı
  • Koruyucu gövde ve ışık kaynağı ile kompakt bir cihaz
  • Duxone'un bütün boya sistemleri ile uyumlu
  • Kullanıcı dostu dizayn ve yazılım

Renk Odasi


Renk Odası Duxone'un bulut tabanlı renk arama programıdır. Üstün özellikleri ve Renk Avcısı (Spektrofotometre) uyumu ile boya atolyelerinize değer katar. İnternet ile bağlantısı sayesinde anlık güncellemeler ile her zaman en yeni renk formullerine ulaşabilirsiniz. Artık DVD ile güncelleme gerekmemektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ile tüm cihazlar ile giriş yapabilirsiniz, tablet ve akıllı telefonlar dahil.

 

Varyant Kutusu

Duxone Varyant Kutusu kapsamlı ve isabetli bir renk referans aracıdır. Avrupa ve Asya menşeili binek taşıtlar için, gölge başına en az bir varyant olacak şekilde renk çipleri barındırır. 72'in üzerinde kitapçığa bölünmüştür ve her bir yaprak tek gölge ile püskürtülür. Çip üzerindeki barkodu veya numarayı kullanarak, ilgili formüle anında ulaşabilirsiniz.

Tampon ve plastik parça renk kataloğu

Aracın her yönünde mümkün olan en iyi sonucu elde etmenizi sağlamak amacıyla, Duxone®'un 1,600 renk çipi ve tampon ile gövde dışı araç bölümlerinde kullanılan tonlar koleksiyonu bulunur. Eşleşen rengi bulduktan sonra, çip üzerindeki bilgilerle formülü kolaylıkla alabilirsiniz.

OEM Renk Kutusu

The Duxone OEM Renk Kutusu görsel olarak renk kontrolu yapmak isteyen oto boya atölyelerine değer katar. 4900'den fazla OEM standart renkler ile boyanmış renk çipleri içerir ve her yıl güncellenir. Otomobil üreticileri grup ana firma adı altında toplanmıştır.