Renk


Gözümüzle gördüğümüz her renk, birçok farklı tonun ahenkli bir kombinasyonunun sonucudur. Bu sebeple bir rengin doğru formülünü bulmak için, güvenilir renk araçlarına ihtiyacınız vardır.

Axalta Coating Systems olarak, profesyonel ve uygun maliyetli renk araçlarını 30 yılı aşkın bir süredir sizlere sunuyoruz. Duxone renk programı ve spektro ile, hem binek hem de ticari araçlar için yaklaşık 89000 bazkat ve 30000 2K formülü ayağınıza kadar getiriyoruz.

Duxone renk araçları ile doğru formülü elde ederek, hem zamandan ve hem de boya maliyetinden büyük ölçüde tasarruf edin.

Renk Avcısı

Acquire Color Compact

Rekabetçi boyahanelerin, doğru renk eşleştirmesi için güvenilir bir cihaza ihtiyacı vardır. Axalta Acquire Color Compact Spektro tam da bu ihtiyacı karşılıyor.

Acquire Color Compact kullanım kılavuzu, kalibrasyon seti ve şarj istasyonu ile birlikte taşınabilir, kullanımı oldukça kolay bir spektrodur. Axalta Bulut Sistemi ile kesintisiz bağlantının keyfini çıkarırken, Duxone renk programı ve Acquire Color Compact ile sürekli olarak mükemmel renk eşleştirmelerini elde edin.

Özellikler:

  • Araç üzerindeki rengi bire bir okur ve ölçer
  • Mevcut en güvenilir renk aracıdır
  • Dahili ışık kaynağı ve koruyucu istasyon ile kompakt dizayn
  • Tüm Duxone ürün sistemleri ile uyumlu
  • Kullanıcı dostu yazılım ve tasarım

Renk Odasi


Renk Odası Duxone'un bulut tabanlı renk arama programıdır. Üstün özellikleri ve Renk Avcısı (Spektrofotometre) uyumu ile boya atolyelerinize değer katar. İnternet ile bağlantısı sayesinde anlık güncellemeler ile her zaman en yeni renk formullerine ulaşabilirsiniz. Artık DVD ile güncelleme gerekmemektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ile tüm cihazlar ile giriş yapabilirsiniz, tablet ve akıllı telefonlar dahil.

 

Varyant Kutusu

Duxone Varyant Kutusu kapsamlı ve isabetli bir renk referans aracıdır. Avrupa ve Asya menşeili binek taşıtlar için, gölge başına en az bir varyant olacak şekilde renk çipleri barındırır. 72'in üzerinde kitapçığa bölünmüştür ve her bir yaprak tek gölge ile püskürtülür. Çip üzerindeki barkodu veya numarayı kullanarak, ilgili formüle anında ulaşabilirsiniz.

Tampon ve plastik parça renk kataloğu

Aracın her yönünde mümkün olan en iyi sonucu elde etmenizi sağlamak amacıyla, Duxone®'un 1,600 renk çipi ve tampon ile gövde dışı araç bölümlerinde kullanılan tonlar koleksiyonu bulunur. Eşleşen rengi bulduktan sonra, çip üzerindeki bilgilerle formülü kolaylıkla alabilirsiniz.

OEM Renk Kutusu

The Duxone OEM Renk Kutusu görsel olarak renk kontrolu yapmak isteyen oto boya atölyelerine değer katar. 4900'den fazla OEM standart renkler ile boyanmış renk çipleri içerir ve her yıl güncellenir. Otomobil üreticileri grup ana firma adı altında toplanmıştır.