Haberler ve Basın Bültenleri

Basınla ilgili indirmeler için haberlere tıklayın


19 Sep , 2020

Alesta AP QualiSteel

Alesta® AP QualiSteel – galvanizli çelikler için verimli ve sürdürülebilir kaplama

Haberler ve etkinliklere genel bakış

Fuarlar ve Etkinlikler


Gala Event Türkiye 2019


Batimat - Fransa
Vision - Londra
Maison Objet 2017 - Paris
Paint Expo - Almanya

Axalta Batimat-Paris’de

Batimat, sektördeki karar vericilerin ve proje yöneticilerinin iş ortağı seçmek, halihazırdaki ve gelecekteki binalarına ürün ve servis çözümleri aramak için bir araya geldikleri, endüstrinin önde gelen uluslararası bir ticaret fuarıdır. Bizi ziyaret edin:  06.-10. Kasım 2017, salon 51, Stant F66.

Vision Londra 2017

Piyasaya yeni çıkarılan ICONICA’nın metal yüzeylere yönelik Alesta® Süper Dayanıklı mimari toz boya ürününü, 6-7 Haziran 2017 tarihlerinde, Olympia - Londra’daki Vision fuarında tanıttık.  Etkinlik, ziyaretçilerin, yeni renklerin yer aldığı ve özel olarak hizmete alınan mimari bir kurulumun yer aldığı Axalta standını ziyaret etmesini sağladı.

Maison Objet Paris 2017

Axalta Boya Sistemleri, 8-12 Eylül 2017 tarihlerinde, Paris Nord Villepinte’de düzenlenen Maison & Objet 2017 etkinliğinde, piyasaya yeni çıkarılan Alesta® Süper Dayanıklı Mimari Toz boyaları ürününü tanıttı.      

Paint Expo - Almanya

“Renklerden ödün vermeden! Korozyon korumasında yenilikçi çözümler.” Bu, Karlsruhe-Almanya’da düzenlenen PaintExpo’nun temel ilkesiydi.  Dinamik yeni ürünlerimizi ve yenilikçi hizmetlerimizi standımızda tanıttık.  Korozyon koruması ve dayanıklılığın yanı sıra boya konusundaki temel yetkinliklerimiz, odaklandığımız konulardı. 2018’de de PaintExpo’nun bir parçası olmaktan mutluyuz.