vibes 2021

Trend report


Tasarımların öne çıkmasını sağlayan yeni bir tasarım ve gerçek bir malzeme, doku ve renk yolculuğu. Dünyanın dört bir yanından ilham alan iki moda tema. Trend avcıları, trend belirleyiciler ve erken benimseyenler geleceğin ruh hâllerini ve ruhunu belirliyor.

2021'den itibaren vibes yıllık olarak yayınlanacak ve bir sürü ilham kaynağı, tasarımcılar için ve tasarımcılar tarafından yazılan makaleler, biri mimari ve biri endüstriyel tasarım için olmak üzere geleceğe yönelik toz boyalara ilişkin renk trendlerinde size yol gösterecek beş önemli renk içeren iki ilham verici ilham panosu içerecek.

 Bunlar, mimari ve endüstriyel tasarımdaki metal yüzeylerin renklerine ve efektlerine yönelik kılavuzunuz olacak. Farklı efektler, yüzey bitişleri, özellikler, bunları projelerinizde en iyi nasıl kullanacağınız ve başınızı döndürecek toz boya olasılıkları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vibes'ın her sayısında, dergide öne çıkarılan renklerin gerçek numunesini içeren kullanışlı bir okuyucu destesi hediye ediliyor.  

Bu sayfa aracılığıyla trend raporunuzu ve numune panelli okuyucu destenizi isteyin!

Mimari trend renk seçimi 2021

Mimaride, endüstriyel ve insan dokunuşunu temsil eden usta işi arasındaki gerilimi göreceğiz. 

Tamamını okumak için bu sayfadaki iletişim formu aracılığıyla vibes trend raporunuzu sipariş edin.

Tasarım trend seçim 2021

"Sessizlik, ayrıca yumuşak renkler, ince dokular, minimalist çizgiler ve yüzeyler aracılığıyla tasarıma görsel olarak da aktarılacaktır." 

Tamamını okumak için bu sayfadaki iletişim formu aracılığıyla vibes trend raporunuzu sipariş edin.

Yaşadığınız şehirle hangi rengin bütünleştiğini düşünüyorsunuz? İstanbul’da yaşayan ve çalışan birçok mimara sorduk. 

2021, Avrupa ColourDesign ve İletişim Yöneticisi Sally Put, Axalta toz boyalardan oluşan palette yılın rengini ilk kez seçiyor.

  

İletişim formunu doldurarak basılı kopyanızı veya kartelanızı sipariş edin!


Lütfen robot olmadığınızı onaylayın
Captcha yanıtınız doğru değil. Lütfen tekrar deneyin.