Kontakt


Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.
Biuro sprzedaży farb proszkowych
ul. Lodowa 130,
93-232 Łódź  

vibes 2021

Trend report


Nowa koncepcja i realistyczna podróż przez świat materiałów, faktur i kolorów, które sprawiają, że każdy projekt nabiera wyrazu. Dwa motywy przewodnie czerpiące inspirację z różnych zakątków świata. Obserwatorzy trendów, trendsetterzy i pierwsi naśladowcy tworzą nastroje i atmosferę przyszłości.

Od 2021 roku magazyn vibes będzie wydawany raz w roku i znajdziemy w nim wiele inspiracji, artykuły pisane przez i dla projektantów, a także dwie inspirujące tablice nastrojów – jedną dotyczącą architektury, a drugą wzornictwa przemysłowego. Każda będzie zawierała bazową paletę pięciu kolorów, stanowiąc przewodnik po przyszłych trendach kolorystycznych dla farb proszkowych.

Pomogą one odnaleźć się w ofercie kolorów i efektów podłoży metalowych w architekturze i wzornictwie przemysłowym. Dowiedz się więcej o różnych efektach, wykończeniach i właściwościach produktów oraz o tym, jak wykorzystać je w swoich projektach i daj się zaskoczyć możliwościami farb proszkowych!

Do każdego wydania „vibes” dołączony jest poręczny wzornik z rzeczywistymi kolorami, o których mowa w magazynie.  

Zamów na tej stronie swoje wydanie raportu trendów i wzorniki!

Architektoniczna wybór trendów 2021

W dziedzinie architektury będziemy obserwować konflikt pomiędzy tym, co przemysłowe, a tym, co rzemieślnicze, czyli co reprezentuje pierwiastek ludzki. 

Zamów swój egzemplarz raportu o trendach vibes poprzez formularz kontaktowy na tej stronie, aby poznać całą historię.

Design wybór trendów 2021

„Cisza będzie również wizualnie przekładać się na wzornictwo poprzez miękkie kolory, subtelne tekstury, minimalistyczne linie i powierzchnie”. 

Zamów swój egzemplarz raportu o trendach vibes poprzez formularz kontaktowy na tej stronie, aby poznać całą historię.

Jaki jest Twoim zdaniem kolor charakteryzujący miasto, w którym mieszkasz? Zapytaliśmy o to różnych architektów, którzy mieszkają i pracują w Istambule. 

W roku 2021 Sally Put, kierownik ds. projektowania kolorów i komunikacji na Europę, po raz pierwszy wybrała kolor roku w palecie farb proszkowych Axalta.

  

Zamów drukowane wydanie vibes lub wachalrzyk z kolorami wypełniając formularz zgłoszeniowy


Potwierdź, że nie jesteś robotem
Niepoprawny kod captcha. Spróbuj ponownie.