Metallics are us

Pro váš projekt máme ten správný metalický efekt


Věděli jste?
Kolik odstínů šedé?
Váš osobní metalický výběr
Vzhled v odstínech bronzu, zlaté a drahých kovů
Anodický vzhled
Oxidované, vintage metalízy

Věděli jste?

Společnost Axalta Coating Systems byla jedním z prvních evropských výrobců práškových barev vyrábějících bonderizované metalické nátěry.

Nadčasová volba

Šedá bude v architektuře oblíbená vždycky...

Můžete je nazývat nudnými nebo je definovat jako nejbezpečnější volbu. Pokud jde o šedou, v architektuře by mohlo být přesnější tyto odstíny označit za přežívající navzdory času i trendům. Žádná barva nikdy nevydrží více!

Váš osobní metalický výběr

Pro snazší rozhodování si z naší nabídky sestavte vlastní výběr.

Vzhled v odstínech bronzu, zlaté a drahých kovů

Oblíbenost užívání zlatých, bronzových a dalších kovových odstínů v architektuře každý rok roste. Máme k dispozici širokou nabídku metalických odstínů přesně vyhovujících tomuto trendu!

Anodický vzhled

Kolekce Anodic nabízí efekt standardních anodizovaných povrchů v řadě barev věrně napodobujících populární anodické odstíny. Všechny barvy v této kolekci mají certifikaci Qualicoat třídy I a GSB.

The Eloxal Selection nabízí populární vzhled anodické oxidace v kombinaci s výhodami práškového lakování a je certifikován dle Qualicoat Class II a GSB master

Oxidovaný a vintage vzhled

Jedním z přetrvávajících trendů je využívání nových architektonických prvků s patinovaným, oxidovaným vzhledem. Barvy a efekty ve stylu vintage dávají projektům jedinečný vzhled. These kind of finishes can be found in our ICONICA collection in a SuperDurable quality, Qualicoat Class II and GSB master certified.