Kontaktujte nás


Axalta Powder Coating Systems Central Europe GmbH
Holušická 2221/3
140 00 Praha 4
Czech Republic

vibes 2021

Trend report


Nový koncept a skutečná cesta ve světě materiálů, textur a barev, se kterými vynikne každý design. Dva trendová témata čerpající inspiraci ze všech koutů světa. Nálady a atmosféru budoucnosti určují skupiny „trend spotterů“, „trend setterů“ a „early adopterů“.

Od roku 2021 bude časopis vibes vydáván jednou ročně a bude přinášet spoustu inspirace, články od designérů a pro designéry a dva inspirativní moodboardy. Jeden pro architekturu a druhý pro průmyslový design, z nichž každý bude obsahovat pět zásadních barev, které vás provedou barevnými trendy v oblasti práškových barev pro budoucnost.

 Stanou se vaším průvodcem barvami a efekty kovových podkladů v architektuře a průmyslovém designu. Zjistíte podrobné informace o různých efektech, povrchových úpravách a kvalitách a o tom, jak je využít ve svých projektech. Nechte se ohromit možnostmi práškových barev!

Součástí každého vydání časopisu vibes je praktický vějířový vzorník, na kterém jsou k vidění barvy z trendy motivů v tomto časopise.  

Vyžádejte si svůj přehled trendů a vějířový vzorník prostřednictvím této stránky!

Výběr architektonických trendů 2021

V architektuře bude k vidění napětí mezi industriálními a řemeslnými prvky, které představují lidský dotek. 

Objednejte si svůj výtisk přehledu trendů vibes prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce a přečtěte si celý příběh.

Výběr designových trendů 2021

„Ticho se do designu promítne i vizuálně, a to prostřednictvím jemných barev, decentních textur, minimalistických linií a povrchů.“ 

Objednejte si svůj výtisk přehledu trendů vibes prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce a přečtěte si celý příběh.

Která barva podle vás charakterizuje město, ve kterém žijete? Zeptali jsme se různých architektů, kteří žijí a pracují v Istanbulu. 

V roce 2021 poprvé Sally Put, manažerka pro design a komunikaci barev pro Evropu, vybrala barvu roku v paletě práškových nátěrových hmot Axalta.

  

Objednejte si svou vytištěnou kopii nebo fan deck se vzorkovým panelem vyplněním kontaktního formuláře


Potvrďte prosím, že nejste robot.
Vaše odpověď ověření captcha nebyla správná. Zkuste to ještě jednou.