Axalta CEO'su Robert Bryant'ın mesajı


Şirketimiz,koronavirüsden etkilenen kişiler için çok derin üzüntü duymaktadır. Axalta, koronavirüsün çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer paydaşlarımız üzerindeki mevcut ve potansiyel etkilerini ele almak için küresel olarak harekete geçti.

Her şeyden önce, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini korumak için ilgili makamların rehberliğine bağlı kalarak mümkün olan tüm adımları atıyoruz. Mümkün olduğunda ve gerektiğinde çalışanlarımız uzaktan çalışmaktadır. Tüm çalışanlarımız için küresel seyahat kısıtlamaları getirdik.
İşimizin temelleri güçlü olmaya devam ediyor. Üretim açısından bakıldığında, dünyanın her yerindeki müşteri talebini karşılamak için üretmeye devam ediyoruz. Sosyal mesafeyi teşvik etmek için adımlar atıyoruz ve tesislerimize ziyaretlerde sağlam tesis içi hijyen uygulamaları ve kısıtlamalar getirdik. Ayrıca, olası operasyonel sınırlamalar durumunda müşterilerimize hizmet etmeye devam edebilmemizi sağlamak ve aynı zamanda müşterilerden gelen talep değiştikçe “esnemenin” yollarını araştırmak için tasarlanmış beklenmedik durum planlarını da etkinleştiriyoruz.

Lojistik de dahil olmak üzere tedarik zinciri zorluklarını aktif olarak izliyor ve yönetiyoruz. Şimdiye kadar, önemli bir kesinti olmadı. Ekibimiz, potansiyel risk alanlarını belirlemek azaltmak ve stokları yönetmek için tedarikçilerimizle aktif olarak koordinasyon içinde olmaya devam etmektedir. Tavsiye edildiğinde, alternatif tedarikçileri belirlemek için de çalışıyoruz.

Son olarak, planlarını ve ihtiyaçlarını anlamak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız, Axalta'nın gururla sunduğu üstün hizmeti sunmaya devam etmektir.

Axalta bu dinamik durumu aktif olarak yönetmekte ve çalışanlarımızı güvende tutmaya ve dünya çapında müşterilerimize hizmet vermeye büyük bir özenle devam etmektedir.

Robert Bryant