"Kişisel renk deneyiminiz sadece bir adım uzaklıkta"


Renk Deneyim Odası, Axalta’nın geniş ve çok yönlü toz boya koleksiyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu heyecanlı ve renkli atmosferin hayal gücünüzü harekete geçirmesine izin verin. Metal malzemeler içeren tasarımlarınızı öne çıkarmak için ilham alın. Her yaratıcı tasarımınız ve mimari projeniz için bir önerimiz var.

İstanbul’da Renk Deneyimi Odamızı ziyaret edin ve kişisel Axalta renk uzmanınız Selin Erbay sizi renklerin dünyasında gezintiye çıkarsın!

Renk Deneyim Odası fikri Axalta'nın, mimarlar ve tasarımcıların toz boyaların mevcut renkleri veya nitelikleri hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığını fark ettiğinde ortaya çıktı. Bu nedenle Axalta, ürünlerinin cephe ve kaplama firmaları gibi direkt kullanıcıları ile biraraya gelmesinde iletişimin sağlayıcısı tasarım firmalarına, ürünlerini nasıl sunabileceğine odaklandı.

Axalta sonunda, tüm renk ve kalite seçenekleri ile kalıcı bi renk sergisi sunan “Renk Deneyim Odası” fikrini geliştirdi. İlk olarak 2016 senesinde, Colour Experience Room Lummen, Belçika’da hayata geçirildi. Ardından Mayıs 2017’de Polonya’nın Lodz şehrinde ikinci açıldı. Bunu Ekim 2018’de Fransa’da kapılarını açan Colour Experience Room Montbrison izledi. 2020 senesinde ise Istanbul Renk Deneyim Odası aralarına katıldı. Yıllar boyunca, Axalta’nın Renk Deneyim Odalarındaki randevu talebi istikrarlı bir şekilde arttı ve şirketi hedef kitleye daha da yakın olacak şekilde konsepti genişletmeye teşvik etti. Axalta İtalya Milano’da aynı konsepti uygulamak için çalışmalarını sürdürüyor.