COLOUR it. with passion

Kolor elewacji, elementów konstrukcyjnych, okien i drzwi oraz innych detali architektonicznych, pozwalają uwydatnić dany obiekt, stworzyć jego tożsamość lub zintegrować go z otoczeniem. Axalta Coating Systems wspiera Cię jako architekta, projektanta i konstruktora fasad, oferując szeroką gamę farb proszkowych do wszystkich zastosowań. Aplikacja COLOR it umożliwia wirtualne powlekanie powierzchni i przedmiotów - w różnych odcieniach kolorów o różnych stopniach połysku, strukturach i efektach.

Za pomocą aplikacji "COLOUR it" można wirtualnie „pomalować” dostępne detale farbami Axalta w wielu kolorach, o różnych stopniach połysku i strukturach. Aby uzyskać pełen obraz, obiekty można obracać, oglądać z każdej strony i powiększać. Realistyczna prezentacja wizualna pomalowanych powierzchni obrazuje to, jak będzie wyglądał wybrany efekt i kolor.

Aby ocenić, jak dane odcienie będą wyglądać w rzeczywistości, aplikacja COLOUR it oferuje możliwość zamawiania wybranych próbek kolorów, które dostarczane są w postaci wymalowanych paneli o wymiarach 7,5 x 15 cm.

Kolor w architekturze

Kolor jest nie tylko pojedynczym składnikiem w architekturze. Nadaje on tożsamości, podkreśla znaczenie, prezentuje jakość i wartość inwestycji. Nasze farby proszkowea proszkowego spełniają te wszystkie kreatywne i funkcjonalne wymagania.. Znaczenie koloru i tekstury jest podkreślane przez projektantów na całym świecie. Wywiady wideo z architektami i projektantami pokazują w sposób niezwykły indywidualne zrozumienie koloru. Obejrzyj filmy!

Obejrzyj filmy!