“Twoje osobiste doznania kolorystyczne to tylko kilka kliknięć…”


Colour Experience Rooms to przestrzenie kolorystyczne w których prezentujemy szeroką, wszechstronną ofertę farb proszkowych Axalta. Ekscytujące i kolorowe otoczenie, które pozwala puścić wodze fantazji. Zainspiruj się w pełni i pozwól, aby Twoje produkty wyróżniały się. Mamy rozwiązanie dla każdego kreatywnego projektu architektonicznego.

Odwiedź nasz Colour Experience Room i pozwól, aby nasz ekspert, Beata-Tylec Skórka, poprowadziła Cię przez świat kolorów Axalta.

 Pomysł stworzenia Color Experience Rooms narodził się, gdy Axalta zauważyła, że w komunikacji z architektami i projektantami nie było wiele informacji na temat dostępnych kolorów i jakości powłok proszkowych. Firma widziała potrzebę lepszego zaprezentowania produktów odbiorcom, którzy komunikują się z użytkownikami naszych produktów, firmami zajmującymi się lakierowaniem, producentami fasad czy okładzin.

Ostatecznie Axalta wyszła z pomysłem Colour Experience Room, w którym nasi eksperci mogą zaprezentować pełną gamę produktów w różnych kolorach i wykończeniach. Tym samym powstała stała wystawa kolorów. Wszystko zaczęło się w 2016 roku od pierwszego „Color Experience Room” w Lummen w Belgii. Drugi showroom otworzono w maju 2017 r. w Łodzi w Polsce. W październiku 2018 r. przestrzeń kolorystyczna w Montbrison we Francji otworzyła swoje podwoje dla publiczności. Z biegiem lat zapotrzebowanie na spotkania w Color Experience Rooms Axalta stale rośnie, inspirując firmę do dalszego rozwijania koncepcji, aby być jeszcze bliżej docelowych odbiorców. Axalta chce otworzyć więcej salonów w przyszłości; planowane są nowe lokalizacje w Stambule w Turcji i Mediolanie we Włoszech.